Нарешті Мінфін затвердив форму розкриття структури власності для юридичних осіб

Наказ «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» №163, зареєстрований Мін’юстом 08 червня 2021, – повідомляє прес-служба відомства.

Нагадаємо, що структура власності є офіційним документом, який
обов’язковому порядку надаватиметься державному реєстратору з метою встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Структура власності має містити зазначення розмір участі кожного з учасникві/власників, а також інформацію щодо осіб, які незалежно від формального володіння, мають можливість значного впливу на діяльність та/або керівництво юридичної особи. Структура має містити опис та характер вирішального впливу кінцевого бенефіціарного власника на діяльність юридичної особи.

Положення розроблено відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» і Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та містить зразки складання схематичного зображення структури власності.

Зразки складання схематичного зображення структури власності за посиланням:

https://mof.gov.ua/uk/samples_of_drawing_up_a_schematic_representation_of_the_ownership_structure-517

Please follow and like us: